Szkolenia dla psów po 6 miesiącu - Rzeszów

Opieka nad zwierzęciem to nie tylko przyjemność, lecz także obowiązek. Często okazuje się on jeszcze trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Małe zwierzęta nie zawsze słuchają swoich właścicieli – wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach wykazują zachowania, które utrudniają realizowanie spacerów czy nawet przebywanie w domu. Na szczęście z pomocą przychodzą profesjonalni treserzy, którzy dysponują wiedzą pozwalającą na wykształcenie w zwierzaku odpowiednich zachowań.

Plan naszych szkoleń dzieli się na trzy etapy – pierwszy z nich to szkolenia szczeniaka, drugi dotyczy zwierząt po 6 miesiącu życia, a trzeci – dorosłych psów. Nauka jest zdecydowanie łatwiejsza na samym początku, gdy zwierzę jest jeszcze młode. Zdarza się jednak, że właściciele próbują samodzielnie działać, a dopiero po upłynięciu kilku miesięcy zwracają się o pomoc do specjalistów. Jeśli pies ukończył już pół roku, konieczne okazuje się wdrożenie specjalnego szkolenia dla nieco starszych pupili.

Prowadzone przez nas szkolenia pozwalają na nauczenie zwierzaka najpopularniejszych komend, a także pozbycie się zachowań, które są uciążliwe dla właścicieli – mowa tu m.in. o problemach z chodzeniem na smyczy, nadmiernej szczekliwości czy braku reagowania na polecenia. W tym czasie można rozwiązać komplikacje, które pojawiły się w trakcie dorastania zwierzaka. Trzeba bowiem pamiętać, że w okolicach 6. miesiąca życia psa rozpoczyna się okres dojrzewania – często bardzo problematyczny, wiążący się z uciążliwym zachowaniem pupila. To właśnie w tym czasie warto postawić na profesjonalną pomoc, która pozwoli na wyznaczenie granic czworonożnemu podopiecznemu.